fbpx

HISTORIE MIŁOSNE

SESJE NARZECZEŃSKIE / PAR

Każde 1+1 pozwala zerknąć mi przez dziurkę od klucza na ich niepowtarzalny prywatny świat budowany ich wspólnym wysiłkiem. Moim celem jest uchwycić to, co wisi w powietrzu. Spojrzenia pełne uczuć, ciepłe gesty i to coś, co scala wsze dwie historie w jedną. Taka podwójna randka – Was dwoje i ja w czułych objęciach z aparatem.

SILVER

• Czas trwania sesji: 45 minut
• 15 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
• Prywatna galeria wirtualna przez 2 tygodnie
• Możliwość profesjonalnego makijażu 120 pln

GOLD

• Czas trwania sesji: 1,5h - 2h
• 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
• Prywatna galeria wirtualna przez miesiąc
• Możliwość profesjonalnego makijażu 120 pln

ZAREZERWUJ TERMIN

OFERTA ŚLUBNA

PRZED ŚLUBEM...

Jeśli to możliwe, przed Ślubem, zapraszam Was na spotkanie. Jest to dobra okazja żeby się poznać i porozmawiać o Waszym dniu. Gdy będziecie już znali jego dokładny harmonogram, ustalimy szczegóły -gdzie i jakie zdjęcia będą robione (krótki plener, zdjęcia z najbliższą rodziną i świadkami, ważne momenty).Dzięki temu w dniu Waszego Ślubu będziecie mogli skoncentrować się na uroczystości, a ja będę realizować uzgodniony wcześniej plan.

W ofercie dostępne są trzy zróżnicowane pakiety, które zawsze możemy dopasować do Waszych oczekiwań.

W przypadku odległości większej niż 100 km od Darłowa, Ustki, Lęborka, Łeby, Poznania, Gdańska proszę o zorganizowanie noclegu.

SESJA PLENEROWA

Sesja odbywa się w dniu innym niż ślub, co umożliwia swobodę wyboru miejsca sesji plenerowej oraz sprawia, że nie musimy ograniczać się czasowo. Jest to możliwość zrealizowania Waszych pomysłów.

Miejsce na sesje plenerową wybieracie sami, ponieważ ważne jest byście czuli się komfortowo podczas zdjęć. Jeżeli nie macie ulubionego miejsca wybierzemy ciekawe miejsce wspólnie tak byście czuli się jak najlepiej. Plener obejmuje dwie lokalizacje. W przypadku, gdy nie możecie osobiście odebrać materiałów (w Trójmieście lub w Poznaniu) wysyłam materiały na swój koszt kurierem (dotyczy wysyłki na terenie Polski).
Spotykamy się w dogodnym terminie po ślubie.
Mimo, że sama sesja trwa 3-4 godziny to mam dla Was zarezerwowany cały dzień. Dlatego możemy pojechać wszędzie: nad morze, w góry, do lasu lub inne miejsce, które wspólnie ustalimy podczas spotkania.

DALEJ
NAJWAŻNIEJSZE

INFORMACJE

PONIŻEJ ZOBACZ KILKA CIEKAWYCH HISTORII.

ZNAJDŹ MNIE

NA INSTAGRAMIE

OBSERWUJ