fbpx

SESJE NARZECZEŃSKIE

JESZCZE WIĘCEJ MIŁOŚCI!

PRZED ŚLUBEM...

SESJA NARZECZEŃSKA!
Tak jak wcześniej to idealny czas, by uchwycić Waszą przedmałżeńską miłość  :P
Dodatkowym bonusem jest to, że możecie kreatywnie wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, umieszczając je na zaproszeniach ślubnych, w pokazie slajdów, dekorując salę weselną lub w postaci wielkoformatowych wydruków jako prezenty dla rodziców - w tym równie chętnie Wam pomogę.

PRZED PODPISANIEM UMOWY...

Jeśli to możliwe, przed Ślubem, zapraszam Was na spotkanie. Jest to dobra okazja żeby się poznać i porozmawiać o Waszym dniu. Gdy będziecie już znali jego dokładny harmonogram, ustalimy szczegóły -gdzie i jakie zdjęcia będą robione (krótki plener, zdjęcia z najbliższą rodziną i świadkami, ważne momenty).Dzięki temu w dniu Waszego Ślubu będziecie mogli skoncentrować się na uroczystości, a ja będę realizować uzgodniony wcześniej plan.

DZIEŃ ŚLUBU

Wcześniej spotkaliśmy się, by ustalić wszystkie szczegóły. Mamy już swój plan, a teraz pozostaje Wam cieszyć się tym dniem!

SESJA PLENEROWA

Sesja odbywa się w dniu innym niż ślub, co umożliwia swobodę wyboru miejsca sesji plenerowej oraz sprawia, że nie musimy ograniczać się czasowo. Jest to możliwość zrealizowania Waszych pomysłów.

Miejsce na sesje plenerową wybieracie sami, ponieważ ważne jest byście czuli się komfortowo podczas zdjęć. Jeżeli nie macie ulubionego miejsca wybierzemy wspólnie ciekawe miejsce tak byście czuli się jak najlepiej. Spotykamy się w dogodnym terminie po ślubie.Mimo, że sama sesja trwa 3-4 godziny to mam dla Was zarezerwowany cały dzień. Dlatego możemy pojechać wszędzie: nad morze, w góry, do lasu lub inne miejsce, które wspólnie ustalimy podczas spotkania.

DALEJ
NAJWAŻNIEJSZE

INFORMACJE

PONIŻEJ ZOBACZ KILKA CIEKAWYCH HISTORII.